STRONA GłóWNA
Zgromadzanie Mężów Zaufania Korpusu Podoficerów IWsp SZ
2017-10-05 12:02:56

05.10.2017. Elbląg. Mężowie Zaufania Kopusu Podoficerów Zawodowych Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych zebrali się na kolejnym w tym roku Zgromadzeniu.Dziekan Korpusu Podoficerów Zawodowych Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych st. chor. Roger Arbat zwołał zgromadzenie mężów zaufania, którego miejscem był 21 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Elblągu. Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia dwóch nowych mężów zaufania. Zmiany w organach przedstawicielskich nastąpiły w 10 Brygadzie Logistycznej z Opola i w 3 Regionalnej Bazie Logistycznej z Krakowa.

W trakcie zgromadzenia chor. Arbat zapoznał zgromadzonych z bieżącą działalnością Kolegium Podoficerów Wojska Polskiego. Wśród poruszanych zagadnień szczególną uwagę zwrócono na projektowane w przepisach prawa zmian regulujących tok i warunki służby wojskowej żołnierzy. Analizie poddanno stan prac zespołów powołanych przez Dyrektora Departamentu Kadr Ministerstwa Obrony Narodowej do opracowania koncepcji rozwoju, struktury oraz zmian w systemie szkolenia podoficerów zawodowych. Obawy budzi też fakt coraz większej ilości wakatów na stanowiskach specjalistycznych.

Miłym akcentem było spotkanie z zastępcą komendanta 21 WOG-u ppłk Sylwestrem Trojszczakiem, który podzielił się z nami spostrzeżeniami na temat służby podoficerów w wojskowych oddziałach gospodarczych.


Galeria zdjęć

st. chor. sztab. Sławomir Mrowiński


wszystkie >>>
Kalendarz
<< >>
Pn Wt Śr Cz Pt So N

Linki
Ministerstwo Obrony Narodowej
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych
Sztab Generalny Wojska Polskiego
Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych
Dowództwo Garnizonu Warszawa
Żandarmeria Wojskowa
Inspektorat Uzbrojenia
1 Pomorska Brygada Logistyczna
10 Opolska Brygada Logistyczna
Centrum Szkolenia Logistyki
Batalion Ochrony Bazy w Redzikowie
Wojskowy Zespół Sportowy w Bydgoszczy
Wojskowy Zespół Sportowy Wrocław