STRONA GłóWNA
Pożegnanie oficerów
2017-04-14 11:47:16

14.04.2017. Bydgoszcz. Szef Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych gen. bryg. Dariusz Łukowski pożegnał oficerów wyznaczonych na wyższe stanowiska służbowe.

 

Uroczystość rozpoczęła się od złożenia meldunku przez zastępcę szefa IWsp Sz – szefa Logistyki płk. Dariusza Żuchowskiego. Wprowadzono sztandar, a sygnaliści odegrali hasło Wojska Polskiego. Po odczytaniu stosownych decyzji kadrowych gen. Łukowski przypomniał zasługi oraz drogę służbową żołnierzy. Podziękował oficerom za wspólną służbę i długoletni wkład pracy na rzecz Inspektoratu. Życzył spełnienia wszystkich planów, dużo zdrowia i pomyślności w życiu osobistym oraz wielu sukcesów w dalszej służbie. Uroczystość zakończyła się wspólnym zdjęciem i składaniem życzeń.

Komandor por. Krzysztof Witkowski zgodnie z Decyzją Ministra Obrony Narodowej z dniem 18 kwietnia zostanie wyznaczony na stanowisko Szefa Oddziału Gestorstwa i Rozwoju w Zarządzie Rozpoznania i Walki Elektronicznej w Dowództwie Generalnych Rodzajów Sil Zbrojnych. Rozkazem Personalnym Szefa Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych, ppłk Sławomir Jędrzejewski został zwolniony z wcześniej zajmowanego stanowiska służbowego i z dniem 24 kwietnia 2017 r. wyznaczony został na Zastępcę Komendanta 31 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zgierzu. Rozkazem Szefa Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych mjr Jacek Gajda z Szefostwa Służby MPS z dniem 8 maja zostanie wyznaczony na Szefa Sekcji MPS w 4 Regionalnej Bazie Logistycznej we Wrocławiu.

Galeria zdjęć

st.chor. Sławomir Mrowiński WDK


wszystkie >>>
Kalendarz
<< >>
Pn Wt Śr Cz Pt So N

Linki
Ministerstwo Obrony Narodowej
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych
Sztab Generalny Wojska Polskiego
Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych
Dowództwo Garnizonu Warszawa
Żandarmeria Wojskowa
Inspektorat Uzbrojenia
1 Pomorska Brygada Logistyczna
10 Opolska Brygada Logistyczna
Centrum Szkolenia Logistyki
Batalion Ochrony Bazy w Redzikowie
Wojskowy Zespół Sportowy w Bydgoszczy
Wojskowy Zespół Sportowy Wrocław