STRONA GłóWNA
Odprawa racjonalizatorów
2017-04-11 13:07:29

04.04.2017r. Bydgoszcz. Szef Sekretariatu Komisji ds. Działalności Racjonalizatorskiej Marek Biegniewski przeprowadził odprawę szkoleniowo-zadaniową z osobami odpowiedzialnymi za działalność racjonalizatorską w IWsp SZ.


Działalność racjonalizatorska w Inspektoracie Wsparcia Sił Zbrojnych stała się jedną z wielu dziedzin działalności zasadniczej. Od dnia wejścia w życie decyzji Nr 161/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 9 kwietnia 2008 roku w sprawie działalności racjonalizatorskiej w resorcie obrony narodowej, efekty tej działalności stają się coraz bardziej widoczne i znaczące.  W ubiegłym roku 139 twórców z Inspektoratu opracowało 70 projektów racjonalizatorskich, których wdrożenie pozwoliło zaoszczędzi w Siłach Zbrojnych RP prawie 40 milionów złotych.

Na wniosek Komisji Szef Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych przyznał 7 nagród konkursowych za opracowanie projektów przynoszących wymierne korzyści ekonomiczne.  Nagrody za swoją działalność otrzymało 14 żołnierzy zawodowych i 11 pracowników, a 21 osobom nadano tytuł Racjonalizatora Wojskowego IWspSZ. Na wyróżnienie zasłużyły też Szefostwa Służby Uzbrojenia i Elektroniki, Eksploatacji Sprzętu Inżynieryjnego i OPBMR, Eksploatacji Sprzętu Łączności, Informatyki i WE, Centrum Szkolenia Logistyki oraz 1 i 2 Baza Logistyczna.

Nagrody wręczał zastępca szefa Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych – szef Sztabu płk Zbigniew Powęska.

Galeria zdjęć

Marek Biegniewski


wszystkie >>>
Kalendarz
<< >>
Pn Wt Śr Cz Pt So N

Linki
Ministerstwo Obrony Narodowej
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych
Sztab Generalny Wojska Polskiego
Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych
Dowództwo Garnizonu Warszawa
Żandarmeria Wojskowa
Inspektorat Uzbrojenia
1 Pomorska Brygada Logistyczna
10 Opolska Brygada Logistyczna
Centrum Szkolenia Logistyki
Batalion Ochrony Bazy w Redzikowie
Wojskowy Zespół Sportowy w Bydgoszczy
Wojskowy Zespół Sportowy Wrocław