STRONA GłóWNA
Przekazanie obowiązków Komendanta 4. Regionalnej Bazy Logistycznej
2017-04-06 10:05:17

06.04.2017. Wrocław. W Klubie 4 RBLog odbyła się uroczystość przekazania obowiązków Komendanta 4 Regionalnej Bazy Logistycznej we Wrocławiu.Uroczystość z okazji przekazania obowiązków na stanowisku Komendanta 4 Regionalnej Bazy Logistycznej rozpoczęła się od złożenia meldunku przez Dowódcę Uroczystości - ppłk. Andrzeja Bzymka Szefowi Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych - gen. bryg. Dariuszowi Łukowskiemu, w asyście zdającego obowiązki Komendanta płk. Jana Berezy oraz obejmującego - płk. Rafała Smuszkiewicza.

W trakcie uroczystości głos zabrał gen. bryg. Dariusz Łukowski, który  podziękował zdającemu obowiązki płk. Berezie za kierowanie Bazą oraz za realizację zadań na wysokim poziomie  na rzecz jednostek wojskowych w rejonie odpowiedzialności. Jednocześnie nowemu Komendantowi - płk. Smuszkiewiczowi życzył sukcesów na stanowisku Komendanta 4 RBLog oraz wyraził swoje uznanie wskazując  profesjonalnizm oraz właściwe przygotowanie do kierowania Regionalą Bazą Logistyczą.

Następnie płk Bereza w swoim wystąpieniu podziękował wszystkim żołnierzom i pracownikom RON za pracę i służbę na rzecz 4.Regionalnej Bazy Logistycznej. Chwilę później głos zabrał płk Smuszkiewicz, który powiedział, że ogromnym zaszczytem jest dla niego objęcie dowodzenia taką jednostką, jaką jest 4 Regionalna Baza Logistyczna i serdecznie dziękuje swoim przełożonym za zaufanie, jakim został obdarzony. Po podpisaniu protokołów zdawczo-odbiorczych płk Bereza i płk Smuszkiewicz, zameldowali przełożonemu zdanie i objęcie obowiązków na stanowisku Komendanta 4RBLog.

W dalszej części uroczystości Orkiestra Reprezentacyjna Wojsk Lądowych z Wrocławia pod kierownictwem mjr. Mariusza Dziubka wykonała specjalnie przygotowany na tę uroczystość koncert okolicznościowy. Uroczystość zakończono wspólnym zdjęcia i złożeniem podziękowań oraz życzeń.

Galeria zdjęć

kpt. Aleksandra Sieradzka - Szef Sekcji Wychowawczej


wszystkie >>>
Kalendarz
<< >>
Pn Wt Śr Cz Pt So N

Linki
Ministerstwo Obrony Narodowej
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych
Sztab Generalny Wojska Polskiego
Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych
Dowództwo Garnizonu Warszawa
Żandarmeria Wojskowa
Inspektorat Uzbrojenia
1 Pomorska Brygada Logistyczna
10 Opolska Brygada Logistyczna
Centrum Szkolenia Logistyki
Batalion Ochrony Bazy w Redzikowie
Wojskowy Zespół Sportowy w Bydgoszczy
Wojskowy Zespół Sportowy Wrocław