STRONA GłóWNA
Szkolenie z planowania
2017-03-14 08:04:56

14.03.2017. Kraków. W Krakowie odbywa sie szkolenie, prowadzone przez przedstawicieli Inspektoratu Wsparcia SZ, w zakresie planowania potrzeb, zasobów, usług i robót budowlanych, a także obsługi systemu informatycznego.Celem szkolenia jest zaprezentowanie użytkownikom SI LBPP (Local Budget Planning Program) modułów „Zamiar” i „Potrzeby” wykorzystywanych m.in. w procesach: identyfikacji zamierzeń, szacowania potrzeb, weryfikacji zarejestrowanych potrzeb, opracowywania i korygowania planów rzeczowych oraz kontroli zgodności planów rzeczowych z finansowymi.

Szkolenie podzielone jest na dwa bloki tematyczne skierowane do: użytkowników systemu -reprezentujących jednostki i instytucje wojskowe oraz użytkowników systemu - będących dysponentami środków budżetu państwa III stopnia. W sumie w szkoleniu bierze udział blisko 1000 osób personelu z jednostek i instytucji wojskowych, z całego rejonu odpowiedzialności 3. Regionalnej Bazy Logistycznej w Krakowie, która odpowiada za zabezpieczenie logistyczne szkolenia.
Nad sprawnym przebiegiem szkolenia czuwa przedstawiciel Szefostwa Finansów IWsp SZ kmdr por. Andrzej Felczak, który współuczestniczył, obok zastępcy komendanta 3.RBLog płk. Macieja Siemaszko, w otwarciu tego 3-dniowego szkolenia.

Galeria zdjęć

Natalia Kozioł


wszystkie >>>
Kalendarz
<< >>
Pn Wt Śr Cz Pt So N

Linki
Ministerstwo Obrony Narodowej
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych
Sztab Generalny Wojska Polskiego
Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych
Dowództwo Garnizonu Warszawa
Żandarmeria Wojskowa
Inspektorat Uzbrojenia
1 Pomorska Brygada Logistyczna
10 Opolska Brygada Logistyczna
Centrum Szkolenia Logistyki
Batalion Ochrony Bazy w Redzikowie
Wojskowy Zespół Sportowy w Bydgoszczy
Wojskowy Zespół Sportowy Wrocław