STRONA GłóWNA
Odprawa roczna Szefa IWsp SZ
2017-03-03 09:38:21

02.03.2017. Bydgoszcz. Podczas rocznej odprawy rozliczeniowo-zadaniowej szefa Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych połączonej ze szkoleniem dowódców jednostek bezpośrednio podległych podsumowano wykonanie zadań realizowanych w 2016 roku.

 Głównym celem Inspektoratu i struktur mu podległych jest wsparcie i zabezpieczenie logistyczne oraz gospodarczo-finansowe jednostek SZ w kraju i poza jego granicami. Podczas odprawy podsumowano zadania związane z osiąganiem zdolności do zabezpieczenia działań wojsk sojuszniczych oraz realizowanych w obszarze gotowości bojowej i mobilizacyjnej. Omówiono również sytuację dyscyplinarną i kadrową.

Zastępca szefa Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych – szef Sztabu płk  Zbigniew Powęska w zastępstwie szefa IWsp SZ  gen. bryg. Dariusza Łukowskiego ocenił stopień realizacji zadań w 2016 roku oraz przedstawił zasadnicze kierunki działalności w bieżącym roku.

Odprawa była okazją do uroczystego wręczenia wyróżnień za bardzo dobre wykonywanie zadań służbowych oraz osiągnięcia w służbie wojskowej i pracy na rzecz Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych. Wyróżnieni to podoficer roku 2016 st. chor. sztab. Zbigniew Adamiec z Wojskowego Ośrodka Farmacji i Techniki Medycznej z Celestynowa oraz szeregowy roku 2016 st. szer. Tomasz Walter z 2 batalionu logistycznego 1 Brygady Logistycznej z Bydgoszczy.

Galeria zdjęć

st.chor. Sławomir Mrowiński WDK


wszystkie >>>
Kalendarz
<< >>
Pn Wt Śr Cz Pt So N

Linki
Ministerstwo Obrony Narodowej
Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych
Sztab Generalny Wojska Polskiego
Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych
Dowództwo Garnizonu Warszawa
Żandarmeria Wojskowa
Inspektorat Uzbrojenia
1 Pomorska Brygada Logistyczna
10 Opolska Brygada Logistyczna
Centrum Szkolenia Logistyki
Batalion Ochrony Bazy w Redzikowie
Wojskowy Zespół Sportowy w Bydgoszczy
Wojskowy Zespół Sportowy Wrocław